Narciarstwo biegowe, nartorolki
biegi terenowe


biegowki.dolinka.katowice.pl

O nas

     Zajmujemy się organizowaniem zarówno sportowych jak i mających charakter turystyczny zimowych szkoleń z zakresu narciarstwa biegowego.

Zima

     Oferujemy zainteresowanym wspólne treningi oraz wycieczki na nartach biegowych, podczas których uczestnicy pod okiem instruktora narciarstwa biegowego będą mogli poznać tajniki poruszania się na nartach biegowych oraz doskonalić swoje umiejętności w bardziej wymagającym terenie. Organizator zapewnia również podstawowy serwis narciarstwa biegowego: dobór sprzętu, montaż wiązań, smarowanie nart.


Jeśli chcesz:


Nie zwlekaj - wybierz się z nami w drogę!     Działalność szkółki to przeniesienie pasji do życia zawodowego. Pomagamy ludziom żyć aktywnie, przybliżamy mało popularne wśród naszych rodaków formy spędzania wolnego czasu. Służymy uczestnikom naszych spotkań przy doborze niezbędnego sprzętu.

Instruktor

     Głównym prowadzącym zajęcia i wyjazdy jest Piotr Jarczak - instruktor sportu w dziedzinie narciarstwa biegowego, członek ogólnopolskiego Towarzystwa Narciarskiego "Biegówki". Doradca serwisowy z zakresu doboru, przygotowania, serwisu oraz smarowania nart biegowych. Były zawodnik biorący udział w wyścigach XC w kolarstwie górskim oraz w maratonach szosowych, obecnie kolarz-turysta, organizator wielu rowerowych wypraw górskich w kraju i za granicą.

     W porze letniej urozmaiceniem oferty jest nauka jazdy na nartorolkach, które są doskonałym letnim treningiem pod narciarstwo biegowe a także doskonałą zabawą - wymagającą jednak sporych umiejętności. Narciarze biegowi posiadający własne buty biegowe w systemie SNS Pilot mogą skorzystać z oferty naszej wypożyczalni i wypożyczyć nartorolki do jazdy szybkiej stylem łyżwowym.
Uprawnienia instruktorskie:

Uprawnienia

Kontakt:

Kontakt

Strona Główna