Narciarstwo biegowe, nartorolki
biegi terenowe


biegowki.dolinka.katowice.pl

Warunki śniegowe na trasach biegowych

SEZON LETNI 2014

2014-11-02: Park - Zagroda Żubrów Pszczyna, Dodał(a): admin

W najbliższy wtorek tj. 4 listopada o godzinie 18.30 spotykamy się w Pszczynie na zajęciach biegowych z kijami.
To kolejny cykl przygotowań do sezonu zimowego. Biegać będziemy z kijami, więc o nich nie zapomnijcie - podobnych do kijków trekkingowych lub nordic-walking, jednak odrobinę dłuższych. Pomocna z pewnością okaże się również czołówka.
Spotkania do pierwszego śniegu przy Żubrze (parking przy Pokazowej Zagrodzie Żubrów pry ulicy Żorskiej) w każdy wtorek.


2014-10-07: Poręba - Łąka Pszczyna, Dodał(a): piter

Zapraszam na pierwsze jesienne zajęcia na nartorolkach, które odbędą się we wtorek, 14 października o godzinie 18.30 na zaporze zbiornika Łąka koło Pszczyny.


2014-09-08:  Pszczyna, Dodał(a): piter

Zapraszam do działu Galerii, gdzie pojawiło się kilka nowych zestawów zdjęć z tegorocznych górskich tras biegowych. Wśród nich między innymi trasy wysokogórskie w Tatrach zarówno Zachodnich jak i Wysokich oraz w górach Dikeos na greckiej wyspie Kos.
Jednocześnie pragnę już dziś zaprosić na jesienne spotkania przygotowujące do sezonu zimowego. Jeździć będziemy na nartorolkach od października, zajęcia wzorem ubiegłego roku będą się odbywać prawdopodobnie w każdy wtorek w godzinach popołudniowych na tamie jeziora Łąka w Porębie koło Pszczyny.


2014-06-26:  Pszczyna, Dodał(a): piter

Wtorkowymi zajęciami na tamie w Porębie zakończyliśmy cykl wiosenno-letnich treningów na nartorolkach. Przed nami wakacyjna przerwa, do regularnych spotkań wrócimy po wakacjach. Bezpośrednio przed sezonem zimowym, podobnie jak zeszłej jesieni, będziemy jeździć w Pszczynie na nartorolkach oraz szlifować kroki biegu imitacyjnego od października.

W przerwie wakacyjnej będziemy spotykać się we wtorki sporadycznie, o terminach wspólnych treningów na tamie Jeziora Łąka informować będziemy na bieżąco.


2014-06-02: Zapora zbiornika Łąka Poręba, Dodał(a): piter

W przyszły wtorek, 10 czerwca nie odbędą się zajęcia na nartorolkach w Porębie koło Pszczyny. W zamian spotkamy się na wspólnym treningu we czwartek (12.06.2014.) Zajęcia rozpoczną się jak zawsze o godzinie 18.30.

We wtorek 3 czerwca zajęcia bez zmian. Zapraszam!


2014-06-02:  Pszczyna, Dodał(a): piter

W czerwcu w Pszczynie będzie możliwość wypożyczenia sprzętu do jazdy na nartorolkach metodą łyżwową. Sprzęt będzie dostępny na czas trwania wtorkowych zajęć na zaporze w Porębie.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 698-371-406.


2014-04-01: Łąka - Poręba Pszczyna, Dodał(a): piter

Po raz pierwszy w tym roku spotkaliśmy się dziś na tamie zbiornika Łąka, by wspólnie pojeździć na nartorolkach. Zapraszamy na kolejne zajęcia w najbliższy wtorek.

Kilka zdjęć w galerii Nartorolki: Poręba - Łąka, 01.04.2014


2014-03-30: Súľovské skály Dodał(a): piter

Z cyklu polecane miejscówki do letniego treningu narciarstwa biegowego przedstawiam moje kolejne odkrycie dla marszu/marszobiegu z kijami, czyli Súľovské skály
Súľovské skály


2014-03-25: Poręba Pszczyna, Dodał(a): piter

Po półrocznej przerwie oraz wyjątkowo ubogiej w śnieg zimie, wracamy do treningów na nartorolkach. Od przyszłego tygodnia, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą (sucha nawierzchnia), spotykać się będziemy jak zawsze w każdy wtorek na tamie Zbiornika Łąka w Porębie koło Pszczyny.
W najbliższy wtorek, już według letniego czasu, zbiórka pół godziny wcześniej niż zwykle: o godzinie 18.30. Serdecznie zapraszam!


Strona Główna